+372 513 2455 | +372 644 5200| E-mail: info@emmebeebi.ee

UUS SUPERTOODE! PolyMem Nursicare rinnapadjad

Polymem Nursicare rinnapadjad imetamisest valulikele rinnanibudele.

Nursicare rinnapatjade struktuur ja koostisained kaitsevad nibu ning aitavad ravida imetamisest põhjustatud helli, tundlikke, ärritunud ,pragunenud  või valulikke nibusid.

Padjad on õhukesed, pehmed ja elastsed. Need kohanevad rinna kujuga ja on ka kaitseks rinnanibu hõõrdumisel riiete vastu.

 

Miks valida Nursicare imetamispadjad?

 • Kiire leevendus valule
 • Kiire haava paranemine
 • Imab piimalekkeid
 • Rinnapadjad lasevad õhku läbi
 • Kaitse mikroorganismide eest
 • Lihtne paigaldada ja eemaldada
 • Korduvkasutatavad

 

Paranemisprotsess:

 1. Vedelik (rinnapiim) imendub rinnapatjadesse, mis paisuvad pisut, et luau täielik kontakt nibuga.
 2. Glütseriin, midaNursicare’is kasutatakse niisutajana, aktiveerub padjas rinnapiima toimel ning aitab luau haava paranemiseks soodsa (niiske) keskkonna. Samuti takistab padja kleepumist nibu külge.
 3. Superabsorbeeriv kopolümeer imab vedelikku ja lukustab selle patja, mis tagab haavale paranemiseks optimaalse keskkonna.
 4. Väline pool õhku läbilaskev membraan reguleerib aurustumisprotsessi ja kaitseb nibul olevaid haavu valise saaste eest.
 5. Polymem’i unikaalsed omadused muudavad Nursicare’ i rinnapatjade kasutamise erakordselt mugavaks ning aitavad vähendada põletikku. Tänu sellele leevendavad need ni i imetamise l tekkivat kui imetamiskordade vahel esinevat haavavalu.

 

Kasutusjuhend:

  1. Kandke Nursicare’i  rinnapatju rinnahoidja sees nii, et mustriga külg jab nahast eemale. Paigutage padi nii, et nibuala jääks selle keskele.
  2. Imetamise ajal hoidke Nursicare padi puhta ja kuivana. Selleks aseta padi puhtale pinnale nii, et mustrita pind jab ülespoole.
  3. Pärast imetamist või rinnapumba kasutamist kuivata nibu, et vältida padja liigkiiret täitumist.
  4. Nursicare patja võib kasutada kuni padi on küllastunud vedelikuga. Patju ei saa pesta. Pesemine võib eemaldada koostisained  ja vähendada toimet.

Pakis on 6 rinnapatja.

Vastunäidustused puuduvad

 

Kauplus asub endiselt Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku vahetus läheduses - 50 m eemal Ravi16.
Esimene elumaja väljudes haigla territooriumilt Veerenni tänava suunas, piirdetaralt leiad suunava reklaamplakati ja kohal sa oledki. ×
Laienenud on müügipind ja sortiment ning pidevalt toimub uute, emmedele ja beebidele, vajalike kaupade lisamine kaubavalikusse. ×
Olen Sulle abiks oma põhjaliku ametialase teadmistepagasi ja personaalne läheneminega igale vajadusele. Samuti aitab Sinu minu väga pikk kogemuslik töö beebiootel - ja emmeks saanud naistega. ×
Küsimuste korral võta meiega ühendust telefonidel +372 513 2455 ja +372 644 5200. Või saada meile e-mail aadressil info@emmebeebi.ee või maielahe@gmail.com ×