MULTI-MAM KOMPRESS N12

12.50

Laost otsas

Kirjeldus

Tootetutvustus, otstarve
Multi-Mam Compresses – rinnanibude intensiivseks hoolduseks
– Kohene rahustav toime valulikele rinnanibudele
– Neutraliseerib kahjulikud mikroorganismid. Ennetab infektsiooni (mastiiti)
– Optimeerib rinnanibu piirkonna seisundit
– Geel on looduslik ja allaneelamisel kahjutu. Ei sisalda säilitusaineid!
– Toetab loomulikku paranemisprotsessi

Müüakse ka koguses 1tk.-1.50

Kasutamine
Multi-Mam kompressid on spetsiaalselt välja töötatud imetavatele emadele rinnanibude intensiivseks hoolduseks. Toode põhineb patenteeritud 2QR-kompleksil, mis on unikaalne oma võime tõttu blokeerida kahjulikke baktereid ohutult ja loomulikul viisil. Multi-Mam kompressidel on kohene rahustav toime valulikele rinnanibudele, optimeerib naha seisundit, alandab turset ja ennetab infektsiooni. Iga kompress on immutatud bioaktiivse geeliga. See geel põhineb looduslikel taimsetel koostisainetel, mis on täiesti kahjutud ja võib ohutult alla neelata. Enne imetamist ei ole geeli vaja rinnanibult eemaldada. Maitse, mille ta jätab, on imikule meeldivalt magus.
Multi-Mam kompress moodustab rinnanibule pehme ja mugava padja, ning loob loomulikuks paranemisprotsessiks optimaalsed olud. Õhuke plastikkate väldib ka rinnahoidja määrdumist. Multi-Mam kompressid on seetõttu ideaalselt sobivad imetamisest põhjustatud rinnanibude probleemide raviks.

Kasutamisjuhised Avage kotike, voltige kompress lahti ja asetage see immutatud küljega rinnanibu peale. Jätke kompress rinnale nii kauaks kui soovite, kuid vähemalt 10 minutiks, eelistavalt 30 minutiks ja maksimaalselt 1 tunniks. Korrake protseduuri vähemalt kaks korda päevas, kuni probleemid on leevenenud. Multi-Mam kompresse ei tohiks kasutada kauem kui 30 järjestikkust päeva. Kaebuste püsimisel või kordumisel peaksite alati võtma ühendust oma arstiga. Enne Multi-Mam Kompresside kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit. Hoidke kasutusjuhend alles, et seda vajadusel uuesti lugeda. Koostisosade loetelu Iga kompress on immutatud 1,6 ml bioaktiivse geeliga. Bioaktiivne geel sisaldab looduslikke taimseid koostisaineid ja ei põhjusta kahjulikke kõrvaltoimeid. Kasutamiseks ei ole piiravaid tingimusi. Koostisained on kahjutud ja allaneelamisel ohutud. Toimeained: Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer*, glütseriin (taimset päritolu), ksantaankummi. * 2QR, patenteeritud bioaktiivsed polüsahhariidid. www.2QR.com Hoiatused ja ettevaatusabinõud Allergia Multi-Mam kompresside koostisainetele on väga harv. Kui teil on kahtlusi, pange pisut geeli randme siseküljele. Sügeleva punetava laigu tekkimise korral soovitame teil Multi-Mam kompresse mitte kasutada. Säilitamistingimused Säilitada temperatuuril 10 – 25°C. Seadme ja pakendi sisu Pakendis 12 eraldi pakendatud kompressi ja kasutusjuhend. Iga kompress on ühekordseks kasutamiseks. Tootja või tootja volitatud esindaja Tootja: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ, Delft, Holland. Täiendav teave: BetaMed OÜ, Ringtee 43, Tartu. info@betamed.ee BC410I.8