+372 513 2455 | +372 644 5200| E-mail: info@emmebeebi.ee

Tellimisinfo

OSTUTINGIMUSED E-POES

Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1.  Tingimused kehtivad kõikide isikute ja ostukeskkonna emmebeebi.ee (edaspidi emmebeebi e-pood) omanik Emmele ja Beebile OÜ vahel emmebeebi e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad emmebeebi e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Emmele ja Beebile OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:

 • kaup on laost otsa saanud;
 • kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.

Kui  Emmele ja Beebile OÜ-l ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust e-maili või telefoni teel ning tagastatakse tellimuse summa, juhul kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

2. Hinnad

2.1. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2.Tellimuse maksumusele lisandub saatekulu vastavalt Teie poolt valitud teenuse pakkuja hinnakirjale.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Valige sobiv kohaletoimetamise viis.

3.2. Pärast kohaletoimetamise viisi valikut ilmub nähtavale arve maksmiseks arveldusarve number ja panga nimetus.

3.3. Täitke tellija andmed “Teie andmed”.

3.4. Olge tellija andmete lisamisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumist Emmele ja Beebile OÜ arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Tasumine toimub maksekorraldusega Emmele ja Beebile arvelduskontole, mis on fikseeritud tellimusvormil

4.2 Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul ostusummat tasunud.

4.3.Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20 %.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.5. toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kohta ja valitud teenusepakkuja poolt.

5.2. Toodete tarneaeg on 1-3 tööpäeva.

Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist. Tellimuse täitmise tähtaja arvestus algab maksmisele järgnevast tööpäevast.

5.3. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Emmele ja Beebile OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.4. Toodete kohaletoimetamiseks on võimalik valida POST24 ja Itella SmartPOST vahel. Kehtivad nimetatud firmade hinnakirjad, millega saate tutvuda siin.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1.Teil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Emmele ja Beebile OÜ-le vastavasisulise teate aadressile info(at)emmebeebi.ee või maielahe(at)gmail.com. Teates nimetage tellimuse number ning oma arvelduskonto number.

Emmele ja Beebile OÜ-ga saab ühendust võta ka telefonil 644 5200 või +372 5132 455. Emmele ja Beebile OÜ e-poe tööajad ühilduvad Emmele ja Beebile kaupluse tööaegadega E – R 10.00 – 17.00, L, P – suletud.

6.2. Kõikidele Emmele ja Beebile OÜ e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva. Ostjal on VÕS § 56 lg 1 alusel õigus tagastada või välja vahetada kaup muu toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev, tellimuse number) e-maili teel  info(at)emmebeebi.ee või maielahe(at)gmail.com ning tagastama seejärel Emmele ja Beebile OÜ e-poele tellitud kauba. Vastavalt VÕS § 56 lg 25 tõendab lepingust taganemist tarbija. 

TAGANEMISÕIGUST EI KOHALDATA  VÕS §53 lg4

 • Asjad, mis on valmistatud arvestades Tarbija isiklikke vajadusi.
 • Asjad, mis on valmistatud Tarbija esitatud tingimuste kohaselt.
 • Asjadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (hügieenilistel põhjustel). Näiteks pakendist välja võetud pesu, kosmeetika.
 • Igasugune ülaltoodud tingimus, mis raskendab Tarbijal taganemisõiguse kasutamist võrreldes Võlaõigusseaduses sätestatuga, on tühine.
 • Tagastada ei saa tooteid, mis on SOODUSHINNAGA.
 • Ettevõtja ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ebaõige hooldamise või rikkumise tõttu.
 • Ettevõtja ei vastuta kauba loomuliku kulumise ning puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ebaõige hooldamise või rikkumise tõttu.
 • Internetipood Emmele ja Beebile loodab garanteerida oma klientidele rahulolu meil müüdavate toodetega. Kui Sa pole siiski rahul oma ostuga, palun anna sellest teada. Teeme endast kõik oleneva, et tulla vastu mõistlikele ja põhjendatud pretensioonidele. Olgu Sinu kogemus meie e-poes meeldiv ja usaldusväärne !

Tellisid vale suuruse

Vahetame Sinu toote uue sobiva suuruse vastu välja, kui sobiv suurus samal tootel olemas on. Kui mitte, pakume Sulle sobiva suuruse mõnede asendustoodete hulgast. Ümbervahetamise puhul uut postitasu Ostjale EI LISANDU .

 • Ole hoolas suuruste valimisel ja leia meie suuruste tabelitest endale sobiv suurus. Suurustabelid leiad suuruste tabelitest või toote juures olevate suurusviidetest.
 • Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
 • Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
 • Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie telefonil 6445200 või +372 5132455.
 • Tellija/ostja peab tasuma tagastamiskulud välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellimusele. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, millelt Tarbija tasus kauba eest.
 • Ettevõtja tagastab raha Tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (Võlaõigusseaduse § 49, l.4).
 • Tarbijale ei kuulu tagastamisele saatmiskulud lepingust taganemisel.
 • Ettevõtja võib raha tagastamisest keelduda seni, kuni Tarbija on asja tagastanud või esitanud tõendi, et on asja tagasi saatnud.
 • 14 päeva tagastusõigus ei kehti juriidilistele isikutele.

6.3. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud või kahjustatud ning peab olema originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks ja tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks tuleb tootepakend avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kaubaga tutvumiseks võib kasutada seda viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimiseks veendumiseks Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid ). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik tooted). 

6.4. Teil tuleb kanda lepingu esemena üleantud kauba tagastamisega seotud otsesed kulud, kui pooled ei ole kokku leppinud teisiti..

7. Vastutus ja vääramatu jõud

7.1.Emmele ja Beebile OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate Emmele ja Beebile OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

7.2. Emmele ja Beebile OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Emmele ja Beebile OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Emmele ja Beebile OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

8. Muud tingimused

8.1. Kõiki Emmele ja Beebile e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

8.2. Emmele ja Beebile OÜ e-poes müüdavad tooted ei ole mõeldud edasimüümiseks juriidiliste isikute poolt. Vastavasisulised tellimused tühistatakse

 

 

 

 

 

Kauplus asub endiselt Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku vahetus läheduses - 50 m eemal Ravi16.
Esimene elumaja väljudes haigla territooriumilt Veerenni tänava suunas, piirdetaralt leiad suunava reklaamplakati ja kohal sa oledki. ×
Laienenud on müügipind ja sortiment ning pidevalt toimub uute, emmedele ja beebidele, vajalike kaupade lisamine kaubavalikusse. ×
Olen Sulle abiks oma põhjaliku ametialase teadmistepagasi ja personaalne läheneminega igale vajadusele. Samuti aitab Sinu minu väga pikk kogemuslik töö beebiootel - ja emmeks saanud naistega. ×
Küsimuste korral võta meiega ühendust telefonidel +372 513 2455 ja +372 644 5200. Või saada meile e-mail aadressil info@emmebeebi.ee või maielahe@gmail.com ×

23.veebruar kauplus SULETUD! Peida